Hotel Barcelo Five Praha

Hotelu Barcelo Five Praha 11 Hotelu Barcelo Five Praha 12 Hotelu Barcelo Five Praha 13 Hotelu Barcelo Five Praha 14 Hotelu Barcelo Five Praha 15 Hotelu Barcelo Five Praha 16 Hotelu Barcelo Five Praha 17 Hotelu Barcelo Five Praha 18 Hotelu Barcelo Five Praha 19 Hotelu Barcelo Five Praha 20 Hotelu Barcelo Five Praha 21 Hotelu Barcelo Five Praha 22

.Hotel Barceló Five Praha **** se nachází 150 m od stanice metra Anděl a pouhých 8 minut od historického centra města. Nabízí bezplatné wi-fi připojení v celém hotelu (jak ve veřejných částech, tak na pokojích).


Pro všechny návštěvníky je k dispozici prostor s bezplatným připojením na internet. Ve všech pokojích je klimatizace, minibar a velkoplošná televize se satelitem.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-barcelo-five@toprague.cz
Adresa: Radlická 46/3276 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Barcelo Five Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Barcelo Five Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Barcelo Five ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist